Kakadu karuselė – žaidimų kambarys

Karuselė bei didelė laipynė
Puiki vieta pačioms įsimintiniausioms Jūsų vaikų šventėms švęsti!

Kakadu Karuselė gimė iš didelio noro ir stipraus užsidegimo kurti vaikams. Kadangi esu mama ir auginu du skirtingus vaikučius, puikiai žinau, ko jie nori, kas jiems patinka bei įdomu.

Kakadu – čia visada linksma ir smagu!

Mūsų kambaryje rasite didelę 200 kv. m. erdvę, kuri suplanuota ir išdėstyta taip, kad visi jaustųsi komfortabiliai.
Didelė moderni laipynė, kamuoliukų baseinas, čiuožykla, Tarzano nusileidimas trąsa bei vaikų taip mėgstama karuselė. Taip pat mažieji galės džiaugtis didžiule piešimo lenta, didelėmis Lego bei Jungle kaladelemis ir daugybe kitų įdomių žaidimų.

Tėvų zona: virtuvėlė (čia rasite visus būtiniausius įrankius: tortinę, serviravimo padėklus, įrankius, puodelius, virdulį), didelis stalas vaišėms, minkšti patogūs foteliai.

Kakadu Karuselė Jums gali pasiūlyti net tik privačias šventes, gimtadienius, krikštynas ar teminius vakarėlius artimiausių draugų būryje, bet ir įvairius personažus, žonglierių, švenčių stalo dekorą; sukurti nepakartojamą šventišką aplinką, kad Jūsų šventė būtų ypatinga ir įsiminsianti ilgam.

Kakadu Karuselėje gali švęsti 30-35 žmonės. Mūsų žaidimų kambarys orientuotas į 1-9 metų vaikus.

Kakadu karuselės taisyklės

Maloniai prašome visų, kurie žada švęsti šventę Kakadu Karuselės žaidimų kambaryje, susipažinti su žaidimų kambario taisyklėmis.

Taisykles rasite paspaudę ant mygtuko želiau.

“Vaikai – tai ne maži žmonės, o dideli pasaulio stebuklai...”

Božena

Vadovė