Paslaugos

Personažai
Dekoravimas
Linksmybės
Geras laikas

Kas tie personažai?

Jei baiminatės, kad linksmybių kupino kambario ir gausybės vaišių neužteks, ir čia galime pasiūlyti Jums išeitį – pasikvieskite į pagalbą animatorių, kuris sudomins ne tik mažuosius, bet ir daugelį suaugusiųjų.

Galbūt Jūsų vaikas visada svajojo susitikti su Trole Popyte, Elza ar Ana iš filmo „Ledo šalis“? O galbūt Žaibas Makvynas ar Kung Fu Panda yra tai, ko reikia Jūsų šventei? Galime patikinti, pasirinktas personažas nudžiugins Jūsų vaikučius ir užims jų dėmesį visos šventės metu, o grįžę namo dar ilgai girdėsite apie jų susitikimą su mėgstamiausiu veikėju. Personažus galite prakalbinti lietuvių, rusų, anglų, vokiečių ir lenkų kalbomis, todėl šventė praeis sklandžiai.

Galite rinktis iš daugybės personažų.

Įprastai personažo programa trunka apie 1 val., tačiau galima susitarti ir dėl ilgesnio laiko.

IMG_1790
IMG_0109
IMG_1791
IMG_0106
IMG_9292
separator
IMG_0095
IMG_0096
IMG_0097
IMG_0098
IMG_0111
IMG_1106

Švenčių dekoravimas

Padėsime Jums sukurti nuostabią atmosferą su stalo bei šventinės erdvės dekoracijomis. Atsižvelgę į Jūsų pageidavimus, išpildysime visus Jūsų ir Jūsų mažylių norus. Galime papuošti salę temą atitinkančiais balionais, kaspinais ar net unikaliomis dekoracijomis, sukurtomis Jūsų šventei! Stalą serviruosime tematiką atitinkančia staltiese, lėkštutėmis, puodeliais ir kitais stalo įrankiais.

Atskleiskite mums savo šventės VIZIJĄ, kurią susikūrėte mintyse, ir mes būtinai ją paversime realybe!

Gaukite pasiūlymą jūsų šventei!

Pamirškite visus gimtadienio organizavimo rūpesčius su KAKADU
to top button