TAISYKLĖS

Kakadu karuselės Taisyklės!

Kakadu žaidimų kambario taisyklės!

Prieš atvykstant į Kakadu karuselės žaidimų kambarį būtinai susipažinkite su mūsų taisyklėmis. Jos yra pateiktos žemiau, arba galite atsisiųsti pdf failą paspausdami mygtuką dešinėje.

Žaidimų kambario „Kakadu karuselė“ taisyklės:

 1. Kambario taisykles yra privalomos visiems, kurie lankosi žaidimų kambaryje „Kakadu karuselė“.
  • Vaikų pramogų kambaryje nėra teikiamos įprastinės vaikų priežiūros paslaugos, o tik vaikų pramogų organizavimo paslaugos, vaikams nesilaikant taisyklių, visa atsakomybė tenka tėvams/įstatyminiams atstovams, vaikų pramogų kambarys “Kakadu Karuselė" nėra atsakingas už vaiko žalos atsiradimą ir atlyginimą, kuri kilo dėl kambario taisyklių nesilaikymo ar netinkamo laikymosi, vaiko/-ų neatsargaus ar pavojingo elgesio.
  • ŽAIDIMŲ ZONOJE vaikščioti su maistu, valgyti ir gerti gėrimus vaikams ir tėveliams GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA.
   • Pramogų kambaryje „Kakadu Karuselė” alkoholinius gėrimus vartoti draudžiama.
   • Ant sienos papuošimus ir girliandas klijuoti su lipniom juostom negalima, turite naudoti daugkartinę spec. gumą.
  • Už vaikų pramogų kambario “Kakadu Karuselė” inventoriaus, žaislų sugadinimą, indų sudaužymą ar kitokį tyčinį ar netyčinį sugadinimą atsakingi šventės užsakovai. Pramogų kambario administracija už turto sugadinimą gali paprašyti susimokėti.
  • Po gimtadienio prašome palikti šventės vietą tokią, kokią ją radote, vienkartinius indus sumeskite į šiukšlinę. Panaudotus indus išplauti. Mokykime vaikučius tvarkos ir padėkime jiems susitvarkyti žaidimų zoną po savęs.
 2. Kambarys yra orientuotas į 3-9 metų vaikus. Už vaikų elgesį, priežiūrą kambaryje  yra atsakingi tėvai, globėjai ar kiti jį atlydėję pilnamečiai asmenys, asmenys, kurių žinioje jie yra. Įsitikinkite, kad vaikai supranta, kaip teisingai naudotis žaidimų įranga. Tai itin svarbu, norint žaisti saugiai. Mašinėles ir kitus daiktus griežtai draudžiama nešti į antrą aikšteles aukštą, jomis čiuožti žemyn ar mėtyti nuo čiuožyklų.
 3. Užsakius privačią šventę, į kambarį galima atsivesti iki 20 - 25 asmenų. Jei žmonių bus daugiau, tai privaloma iš anksto suderinti su mumis (yra papildomų sąlygų, mokestis už asm. 5 €).
 4. Šventę leidžiama prasitęsti, tačiau tik tuo atveju, jei kambarys po Jūsų yra
 5. Atsiskaitymas kambaryje galimas tik grynais (nepykite, šiai dienai neturime kortelių skaitytuvo). Už privačias šventes galima atsiskaityti ir iš anksto
 6. Šventės užsakovas įsipareigoja saugoti kambario inventorių ir jame esančią įrangą, daiktus naudoti pagal jų paskirtį, įspėti šventės dalyvius apie Tėvai ar kiti vaiką atlydėję pilnamečiai asmenys privalo vaikams paaiškinti/parodyti, kaip tinkamai naudotis žaidimų įranga. Kilus klausimams, klauskite.
 7. Kambaryje personažų programas veda mūsų siūlomi personažai. Kitos programos leidžiamos, tik (papildomas mokestis atsivedus savo 10 €)
 8. Labai vertiname švarą, todėl kambaryje vaikštome be lauko avalynės (rekomenduojame turėti storesnes kojines suaugusiems, vidaus avalynę neslystančiu paduku vaikams ). Maistą švenčių metu galima atsinešti savo arba galima užsisakyti iš mūsų siūlomo ar Jūsų mėgstamo maisto tiekėjo. Maistas kambaryje valgomas tik prie stalo!
 9. Visi, švenčiantys gimtadienį ar kitą šventę „Kakadu karuselėje“ privalo laikytis patvirtinto buvimo kambaryje laiko. Į kambarį užsakovas įleidžiamas 15 min. iki šventės pradžios. Kambarį turi atlaisvinti sutartu laiku, kuris nurodomas el. paštu atsiųstame užsakymo patvirtinime. Vėluojant atlaisvinti patalpas, kambario administratorius turi teisę taikyti papildomą mokestį už pratęstą laiką (10, 15, 30 min. atitinkamai 10, 15, 30 Eur.)
 10. Kamuoliukų baseine smagu „plaukioti“, kai jame yra kamuoliukų, todėl prašome įspėti vaikučius, kad kamuoliukai po žaidynių turi likti baseine, o ne už jo ribų 🙂
 11. Batute vienu metu saugiausia šokinėti po vieną. Taip bus išvengta susidūrimo pasekmių.
 12. „Tarzano“ laipinę gali naudotis vaikai iki 9 metų. Vienu metu ja čiuožti gali tik vienas vaikas. Suaugę atlydėję vaiką (-us) į kambarį turi įsitikinti, kad vaikas supranta, kaip tinkamai naudotis šiuo įrenginiu . „Karusele“ kambaryje gali naudotis vaikai iki 9 metų. Griežtai draudžiama papildomai sukti rankiniu būdu (ji sukasi automatiškai),tempti bei visaip tampyti draudžiama !!!
 13. Žaidimų aikštelė ir žaidimų įranga kambaryje yra skirta tik vaikams.
 14. Kambaryje leidžiama naudoti torto fejerverką ( kuris dega kaip šalta ugnelė ). Konfeti ir muilo burbulus naudoti draudžiama!
 15. Prieš pradedant naudotis kambariu, būtina susipažinti su kambario taisyklėmis ir pasirašyti registrų žurnale. Parašu užsakovas pažymi, kad su kambario taisyklėmis susipažino, jos jam yra suprantamos ir su jomis sutinka. Taisyklių nežinojimas neatleidžia užsakovo ar jų svečių nuo atsakomybes. Kambario taisyklės yra viešai paskelbtos https://www.kakadukarusele.lt/ su jomis taip pat galima susipažinti, atvykus į kambarį ar paskambinus telefonu. Jei kyla klausimų, klauskite. Mielai viską paaiškinsime.
 16. Užsakant šventę 2.5 ar 3 val. trukmei, yra imamas 50 Eur užstatas (negrąžinamas visais atvejais). Likutis mokamas po šventes, prieš išeinant, išlydėjus paskutinį svečią. Užstatas šventės anuliacijos atveju yra negrąžinamas, į kitas paslaugas nekeičiamas. Jubiliatui (-ei) susirgus ir apie ligą įspėjus mus ne vėliau nei 24 val. iki šventės pradžios, leidžiama vieną kartą nukelti šventės datą. Rezervuojant naują datą, imamas papildomas užstatas, kaip garantas kad atvyksite antrą kartą. Atvykus į šventę, abu užstatai išminusuojami iš likusios mokėtinos sumos. Nukėlimas leidžiamas daugiausia mėnesiui.
 17. Už klientų paliktus asmeninius daiktus žaidimų kambario administracija neatsako.
to top button